1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
  6. 6

bransoletka II

ozdoba wyko­nana ręcznie z gazet.w tym przy­padku z książki tele­fon­icznej i foliowego “złota”. Bran­so­letka  zabez­piec­zona jest dokład­nie lakierem akry­lowym, dzięki czemu jest trwała i wodoo­d­porna. rozmi­ary i kolorystyka do ustaleń indywidualnych.

33 PLN

Zamów podobny przedmiot

pasiak

duży kosz ple­ciony ręcznie z gazet. zabez­piec­zony lakierem akry­lowym, dzięki czemu jest trwały i prak­ty­czny. każdy kole­jny egzem­plarz jest inny, wyjątkowy. rozmi­ary przykład­owe: średnica_50 cm, wysokość ok.60 cm. inne rozmi­ary, dobór kolorów do ustaleń indywidualnych.

500 PLN

Zamów podobny przedmiot

poducha

poducha makkireQu-  cyfrowy druk na tkaninie, wzór kolorowej ple­cionki z gazet. poszewka zap­inana na zamek błyskaw­iczny+ miękkie wypełnie­nie. rew­ers poduch dostępny w kolorach: biały lub czarny. wymi­ary: 38/38 cm. pranie w 30 st. poli­ester. cena za 1 sztukę i zaw­iera w sobie koszty wysyłki.

90 PLN

Zamów podobny przedmiot

bransoletka X 2

kom­plet dwóch takiej samej szerokości(ok.25 mm) bran­so­letek. Wyple­cione ręcznie z kolorowych mag­a­zynów. Zabez­piec­zone dokład­nie lakierem akry­lowym z połyskiem, dzięki czemu są trwałe i wodoo­d­porne. rozmi­ary i kolorystyka do ustaleń indywidualnych.

50 PLN

Zamów podobny przedmiot

okrągła czerwona

tore­bka wyple­ciona ręcznie z kolorowych gazet. zabez­piec­zona dokład­nie lakierem akry­lowym. ele­menty mate­ri­ałowe, tutaj szary filc, wszyte ręcznie do ele­men­tów z gazet. rozmiar tego egzem­plarza: śred­nica ok.33 cm, sze­rokość ok.13cm. Inne rozmi­ary tore­bki, typy uch­wytów oraz rodzaj tkaniny możliwy do ustaleń indywidualnych.

200 PLN

Zamów podobny przedmiot

okrągła XXL

Tore­bka wyple­ciona ręcznie z kolorowych gazet. Zabez­piec­zona dokład­nie lakierem akry­lowym. Ele­menty mate­ri­ałowe wszyte ręcznie do ele­men­tów z gazet.  rozmiar: sred­nica ok. 37 cm, sze­rokość ok 15 cm. Inny rozmiar torby, typ uch­wytów oraz rodzaj tkaniny możliwy do ustaleń indywidualnych.

200 PLN

Zamów podobny przedmiot