Plecione torebki damskie

Plecione torebki damskie, czy wartoTorebki damskie to niezawodny atrybut każdej kobiety. Torebki dobieramy pod względem własnych upodobań, panującej mody, fasonu, czy stylu. Obecnie odstaje się już od panującego trendu, aby absolutną koniecznością było połączenie torebki z butami, zarówno pod względem koloru, materiału, czy wykonania. Rodzaj torebki zależy również od okazji, do jakiej jest przeznaczona, pory dnia, w jakiej zamierzamy ją nosić, czy przeznaczenia. Idealnie dobrana torebka, może stanowić doskonałe zwieńczenie każdej stylizacji, bądź jeśli jest źle dobrana zupełną odwrotność.

Słoneczne stylizacje

Kiedy nadchodzi lato, każda kobieta marzy o słonecznych stylizacjach i doborze do nich odpowiedniej torebki te znajdziesz tutaj https://mybaze.com/pl/torebki-damskie/, która również będzie emanacją lata, słonecznych dni i wakacji. Torebka pleciona to idealne rozwiązanie na lato. Razem z pięknymi sandałkami, okularami przeciwsłonecznymi i zwiewną sukienką, to będzie strzał w dziesiątkę. Tym bardziej, że plecione damskie torebki nigdy nie wychodzą z mody.

Lekkie i zwiewne stylizacje

Latem marzmy o lekkich stylizacjach i zwiewnych dodatkach w ubiorze. Stąd pleciona torebka damska będzie doskonale pasować do tak zaplanowanych stylizacji. Wiadomo, że w upalne dni marzymy tylko o odrobinie chłodu i rześkości. Torebka pleciona właśnie przez swoje plecenia i fakt, że nie jest zbita i nie tworzy jednolitej masy, dodaje całości tej wymarzonej latem lekkości. Jest niczym powiew świeżego powietrza. Pomimo plecień jednak, zawsze masz pewność, że nic Ci z niej nie wyleci, nawet najdrobniejszy przedmiot. Wynika to ze skrupulatnego jej wykonania.

Torebki 
Torebka okrągła - https://makkirequ.pl/item/na-okraglo/
Kopertówka - https://makkirequ.pl/item/kopertowka/

Torebki plecione

Torebki plecione charakteryzują się tym, że nie nagrzewają się, ze względu na sposób, w jaki zostały wykonane. Duże modele są bardzo pojemne i z pewnością pomieszczą plażowe przybory, jak ręcznik plażowy, książka, czy zimna woda. Jednak można ją również zabrać na wieczorne spotkania, gdyż projektanci zadbali o mniejsze modele. Torebki plecione wykonywane są praktycznie z każdego dostępnego na rynku materiału. Do niedawna torebka pleciona kojarzyła się tylko ze słomą bądź innymi włóknami roślinnymi służącymi do jej wykonania. Obecnie jednak coraz częściej spotykamy takie wykonane nawet z kawałków skóry o przeróżnej szerokości.
Torebka https://makkirequ.pl/item/torebka/

Torebki plecione – różne style i formaty

Torebki plecione można wyszukać w najprzeróżniejszych stylach, formatach, rodzajach, kolorach i fakturach. Z tego powodu łatwo można je połączyć praktycznie do każdego letniego stroju. Można wybierać wśród dużych shopperów, jak i małych torebek wieczorowych. Obecnie bardzo modny jest kolor beżowy i w takim kolorze też odnajdziesz torebki plecione tego lata. Dodatkowo można wybierać pomiędzy typowymi modelami koszykowymi, posiadającymi jedynie rączki, bądź takimi z wygodnym paskiem na ramię. Kształty torebek również są najprzeróżniejsze. Można wybierać pomiędzy takimi o podłużnym kształcie z zaokrąglonym dnem, jak i krótkie, o okrągłych rączkach modele, do których przymocowany będzie regulowany pasek.

Nietypowe torebki plecione

Z nietypowych torebek plecionych na wyróżnienie zasługuje z pewnością model ażurowy. Występują one w różnych kolorach, formatach i kształtach. Tutaj warto przyjrzeć się rączce, która stanowi kwintesencję tego modelu. Rączki występują tutaj wykonane z takich materiałów, jak drewno, bądź pleciona skóra, czy wykwintny materiał. Mogą występować w kształcie okrągłym lub półokrągłym. Taki model idealnie sprawdzi się w przypadku codziennych stylizacji, ale także idealnie sprawdzi się na wieczornym wyjściu na miasto, czy randce. Może być ona przyozdobiona frędzlami, czy posiadać dodatkowy materiał w środku, aby zapewnić pełną ochronę wewnętrznym skarbom, które będziesz nosić.